מדבקות לרכב

חברת “מיגון פור יו” מציעה ללקוחותיה, מגוון רחב וססגוני וסוגים רבים של מדבקות לרכב.

עולם המדבקות לרכב, כולל בתוכו אינספור רעיונות עיצוביים, אשר מאפשרים לבעלי הרכבים להוסיף לנראות ויופי הרכב, ואף להשתמש בו כמיתוג.

סוגי מדבקות לרכב:

 1. מדבקות עם שם החברה

מדבקות המיועדות לצי רכבים של חברה, ומאפשרות קישור אוטומטי בין הרכב לחברה, מתאים למשכירי רכבים, חברות גדולות, וחברות הסעות ונהגים.

 1. מדבקה לרכבים לקישוט הרכב

אם יש לכם תמונה, דמות או איור, שאתם ממש מחוברים אליהם, ומתחשק לכם שהם ילוו אתכם גם בנסיעה, הרי שתוכלו להגשים את חלומתיכם בעזרת הדפסה ייעודית שלהם על מדבקה לרכב.

 1. אפקט עטיפת הרכב

לא צריך לקנות רכב – בשביל להתחדש. מספיק לצפות את הרכב במדבקות היוקרה של מיגון פור יור, וליצור טקסטורה מרהיבה וחדשנית אשר תשנה את פני הרכב ותיתן לו את המראה אותו אתם רוצים להעניק לרכב.

 1. פרסום

מדבקות על הרכב הם אמצעי יעיל וחדשני – על מנת לפרסם את עצמכם בכל דרך בה הרכב שלכם ייסע, הרכב בו אתם משתמשים יהפוך לעוד פלטפורמת פרסום לעסק שלכם, וכל מי שיפגוש ברכב שלכם – יקבל פרסומת חינמית מבריקה.

היתרונות של חברת מיגון פור יו – למדבקות המושלמות לרכב

 1. במיגון פור יו, קיים מגוון רחב של מדבקות ואף אפשרות להתאמה אישית לבעלי הרכב, על מנת שהמדבקה תהיה בדיוק לשביעות רצונכם.
 2. מיגון פור יו מציעה אפשרויות עיטוף שונות ומעניינות היכולות ליצור אפקט חדשני וייחודי ברכב שלכם, ולתת לו מראה יוצא דופן אשר לא ישכח.
 3. החומר ממנו מורכב המדבקות בחברת מיגון פור יו, מורכב מנוסחה אשר מחד שומרת על ההדבקה לאורך זמן, ומאידך איננה פוגעת בצבע או בחומר החיצוני של הרכב.
 4. מתחשק לכם לדעת איך ההדבקה תראה – עוד לפני שהיא תבוצע בפועל? תוכלו לראות אותה בהדמיה ממוחשבת שתתן לכם הצצה נעימה לרכב המודבק.
 5. המדבקות עמידות לאורך זמן, ואינן נשחקות מפגעי מזג האוויר.
 6. המדבקות של מיגון פור יו מאפשרות לשטוף את הרכב ללא חשש, המדבקות לא תרדנה בשטיפה ויהיה אפשר להמשיך להנות מהם גם לאחריה.
 7. בנוסף ליופי של מדבקות לרכב של חברת מיגון פור יו, הרי שהם גם נותנים הגנה חיצונית לשטח עליו הן מודבקות, בכך שהן מסתירות שריטות או פגמים.
 8. התחרטם? מתחשק לכם להחליף למדבקה אחרת? לגיטימי. המדבקות של חברת מיגון פור יו ניתנים להסרה יעילה בכל עת בלי השארת סימנים ונזקים.

מוזמנים ליצור קשר בטלפון…ובמייל…

דילוג לתוכן