ציפוי נגד שריטות לרכב

אתם משקיעים כל כך הרבה כסף ברכב החלומות שלכם, דואגים שהוא יהיה חדיש, יפיפה ועדכני, זה טוב מאד, אבל אם לא תשכילו להגן עליו כמו שצריך, הרי שייתכן מאד, כי תוך תקופה קצרה הוא יראה בלוי, ישן ושרוט.

נשמע בלתי נמנע? אז זהו. יש מה לעשות! כדי למנוע את ההתיישנות והשריטות – ישנו פתרון מבריק (תרתי משמע) שיעניק הגנה משמעותית לרכב, וייתן לו מראה חדש, חדיש ומלא ברק רענן לאורך זמן. אל תתפלאו, כי בכל העת בה הרכב שלכם יהיו על הכביש – יאחלו לכם “תתחדשו”, כי זה המראה המבהיק, שהציפוי של “מיגון פור יו” גורם.

הפתרון שימגן לכם את הרכב

חברת מיגון פור יו, נותנת לכם ציפוי אולטימטיבי לרכב, שקוף ומלא ברק, שישמור על חדשנות ויופי הרכב מחד, וימנע נזקים ושריטת מאידך. לא צריך לצבוע את הרכב או לחדש דלתות, אם יש לכם את הציפוי של חברת מיגון פור יו – הרי שצבע והאיכות החיצונית של הרכב תשמר לאורך זמן.

אילו דברים יכולים לפגוע חיצונית ברכב ולהשאיר פגיעות מזיקות או בלתי הפיכות?

  1. כלי רכב המתחככים ברכב שלכם, לא רק שזה לא נעים – זה ממש מזיק לרכב!
  2. בעלי חיים, החתולה שמצאה לה משכן על גג הרכב שלכם – עלולה להפוך אותו לישן, שרוט ומרוט, אם עדיין אין לכם את הכיסוי כמובן.
  3. שמש, נכון שהיא נחמדה ומחממת, אבל היא עלולה לייצר שריטות בלתי הפיכות וקילופים מכוערים.
  4. נתקלתם בעץ? השתפשפתם בגדר? רואים את זה על הרכב שלכם, הוא קיבל סימנים שיותירו את רושמם לאורך זמן.
  5. אולי זה רוכב אופנוע, או סתם ילד שטס לו בבימבה, אבל הרכב שלכם יכול לספוג שריטה רצינית אם מישהו נתקע בו חזק – אפילו בלי כוונה, וחבל. שילמתם עליו מספיק כדי שהוא יהיה מושלם לאורך זמן.

בחברת מיגון פור יו, תוכלו למצוא, ציפוי שקוף ונצמד, אשר יגן על הרכב מכל הנזקים, וימנע שריטות וחיכוכים.

לרכוב על הבטיחות

נכון שציפוי נגד שריטות תורם בעיקר ליופי ולמניעת נזקים חיצוניים, אבל האם ידעתם , שהוא גם יותר…בטיחותי?

הציפוי משפיע גם על רמת הבטיחות של הרכב, מפני שהוא יכול להגן עליו לאורך זמן רב יותר מפני אבנים, רסיסים או פגעי בטיחות נוספים, ואם נבדוק בהיסטוריה הבינלאומית, הרי שהסיבה שהמציאו את ציפוי הרכב – הייתה בטיחותית נטו. כך שאין ספק שהיא מעניק בטיחות, יופי ואיכות.

ההשקעה משתלמת ביותר, כיון שהיא עמידה בממוצע בין 5-10 שנים, של שקט נפשי, ביטחון, וברק. 

הולכים על המקצוענים

חברת מיגון פור יו, צברה ניסיון רב במיגון רכבים והיא תדע להתאים עבורכם את הציפוי המדויק שמתאים לרכב שלכם, ולהצמיד אותו לרכב שלכם בצורה אסטטית ונאה ובעיקר איכותית ועמידה.

מוזמנים ליצור איתנו קשר ולפרגן לרכב שלכם ולעצמכם בטלפון…  ובמייל…

דילוג לתוכן