ציפוי ננו לרכב

ציפוי ננו לרכב הוא המילה האחרונה בתחום הגנת הרכב, וחברת מיגון פור יו גאה להציע את הציפוי ללקוחותיה על מנת שייהנו מתועלותיה הרבות.

מה זה בדיוק “ציפוי ננו לרכב”?

ציפוי ננו – הוא נוזל בעל נוסחה ייחודית בגודל מזערי (ננו מטרי), ולא רעיל, אשר מותז על הרכב בתהליך מסוים, ולאחר שהתרסיס מתייבש – הרי שעל הרכב נוצרת שכבה דקה, אך חזקה ועמידה, שמגנה על הרכב היטב.

יתרונות ציפוי הננו לרכב:

 1. דוחה מים – ציפוי הננו דוחה מים, ועל כן בשעת מזג אוויר סוער, גשם וברד הרכב איינו נפגע, ובנוסף לכך – גם המגבים יכולים לעבוד פחות.
 2. מניעת בוץ – אחד הדברים הלא נעימים בחורף, הוא לגלות את הרכב מעוטר בשכבת בוץ רצינית. ציפוי הננו – מונע את הצטברות הבוץ, ושומר על הרכב נקי ומאוורר.
 3. דוחה אבק – רכב אשר שוהה בחניה החנוקה – עלול לצבור אבק בשכבה מרשימה אשר פוגעות ביופיו ואף באיכותו, ציפוי הננו מעניק שמירה מפני אבק ומונע את הצטברותו המזיקה.
 4. קל לניקוי – הרכב המוגן בציפוי ננו, הופך להיות קל לניקוי כיון שהוא חלק, מבריק ודוחה לכלוך.
 5. סינון קרינה – לתקופת זמן ציפוי הננו אף מסנן קרניים אולטרה סגולות (UV) הידועות בסכנתן. ובכך מגן על יושבים הרכב מחשיפה לקרניים המזיקות.
 6. שמש – ציפוי הננו שומר על הרכב מפני נזקי השמש אשר עלולה לשחוק את הרכב ואף ליצור בו חלודה.
 7. האטת בלאי – רכב מצופה בציפוי ננו יישאר חדש יותר לאורך זמן, והבלאי שלו יפחת ויואט בגלל הציפוי.
 8. חידוש ורעננות – ציפוי הננו הופך את הרכב לחדיש ומלא ברק וצבע, ואף שומר על נראות חדשה ורעננה לאורך זמן, דבר שאף יוכל להעלות את המחיר במקרה מכירה עתידית.
 9. הגנה על הצבע – ציפוי הננו מעניק הגנה מיטבית לצבע ומונע דהייה שלו וכתמים עליו.
 10. מניעת שריטות – לציפוי הננו אפשרות למנוע גם מיני שריטות חיצוניות ברכב.
 11. חיסכון בתחזוקה – ציפוי הננו גורם לחיסכון רב בתחזוקה בתחנות דלק ומוסכים, וכן בניקיון – וזאת בגלל הטכניקה שלו למניעת הדבקה ולשימור ניקיון עצמי.
 12. בטיחות – ציפוי ננו על השמשות משפר מאד את ראייתו של הנהג בתנאי מזג אוויר סוער ובכך מונע תאונות ותקריות.
 13. תשתית הגנה – ציפוי הננו מהווה תשתית הגנה רב תחומית על חיצוניות הרכב.

מתי כדאי לצפות את הרכב בציפוי הננו?

בכל שלב בו הרכב אוחז – ציפוי הננו הוא משתלם. אבל הכי טוב יהיה, לצפות את הרכב מיד עם קנייתו או קצת לאחריה, על מנת לשמור על הקיים לאורך זמן ולהעניק אורח חיים גבוה למראה החדשני ומלא הברק.

לכמה זמן ציפוי הננו מספיק?

ציפוי הננו מספיק לעד 3 שנים, כאשר לאחריהם תוכלו לצפות שוב את הרכב שנשאר חדש ומבריק וללא נזקים.

למה כדאי לקנות ציפוי ננו דווקא במיגון פור יו?

ציפוי הננו חייב להיות עמיד, איכותי ומצופה במקצועיות, על מנת שהוא אכן ישיג את תועלותיו הרבות, יישאר לאורך זמן, ויגלה עמידות מול המזיקים השונים.

כמו כן, על מנת לדאוג לנראות מקסימלית ללא עיוותים ופגמים – הרי שהרכב צריך לעבור תהליך בידי אנשי מקצוע אשר ידאגו כי ציפוי הננו יצופה בצורה מקסימלית ואיכותית, עם אסטטיות מלאת ברק ויופי.

מוזמנים ליצור קשר בטלפון…. ובמייל… ולקבל הצעת מחיר משתלמת.

דילוג לתוכן